MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 11435440
nr 1143 5440
Sideboard
gustaviansk stil, längd: 180 cm, djup: 56 cm, höjd: 87 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 november 2017
kl 20:11:19
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Den Gustavianska stilen